weblog-post.php شروع دوره سوم شتابدهی تریگ آپ

شروع دوره سوم شتابدهی تریگ آپ


  • تاریخ: 1396-3-1
  • دسته: دسته بندی نشده

دوره سوم شتابدهی تریگ آپ از اول خرداد آغاز شد


چرخه سوم شتابدهی تیم‌های راه‌یافته به مرکز شتابدهی تریگ‌آپ از همین هفته کار خود را آغاز کرد

از 256 ایده ثبت شده در سایت تریگ‌آپ برای دوره سوم شتابدهی، با 46 تیم مصاحبه حضوری شد که از این 46 تیم تنها 9 تیم با در نظر گرفتن معیارهای شتابدهنده تریگ آپ موفق به ورود به دوره سوم پیش شتابدهی شدند.

از نوزدهم فروردین، 9 تیم در رقابتی فشرده برای مدت چهارهفته در کافه آی‌تی شروع به گذراندن دوره پیش‌شتابدهی کردند و در پایان این زمان، با برگزاری رویدادی به نام "IdeaRing" میان 5 تیم نهایی، داوری انجام شد. تیم‌های فیکس شو، دکتر بادی و بلد شو، ویزپ و دستبند آکو طرح‌های خود را در حضور هیات داوران ارائه دادند و از آنها دفاع کردند. سرانجام پس از بررسی امتیازها و اعلام نظر داوران، نتایج مشخص شد و از جمع این تیم‌ها،‌ سه تیم یعنی فیکس شو، دکتر بادی و بلد شو به عنوان تیم‌های برگزیده انتخاب شدند و به مرکز شتابدهی تریگ‌آپ راه یافتند.

فیکس شو: اپلیکیشنی برای یافتن نزدیکترین تعمیرکار و سرويس كار مى باشد. دکتربادی: وبسایت و اپلیکیشنی برای ارائه برنامه های غذایی و برنامه های ورزشی برای رسیدن به تناسب اندام با استفاده از سیستم تشویقی Gamification برای کاهش وزن مى باشد. بلد شو: پلتفرمی برای ترجمه، دوبله و فروش آنلاین دوره های آموزشی ویدیوی از شرکت های معتبر بین المللی است.

تیم‌های نامبرده در یک دوره زمانی چهار ماهه كه از اول خرداد ٩٦ آغاز شد، علاوه بر دریافت کمک‌های نقدی از جانب مرکز شتابدهی تریگ‌آپ از حمایت‌های معنوی و راهبردی مربیان و مشاوران این مرکز نیز برخوردار می‌شوند تا درنهایت امکان تجاری‌سازی ایده‌های خود را به دست آورند.