weblog-post.php شروع سومین چرخه پیش شتابدهی تریگ آپ

شروع سومین چرخه پیش شتابدهی تریگ آپ


  • تاریخ: 1396-1-19
  • دسته: دسته بندی نشده

سومین دوره پیش شتابدهی تریگ آپ، با مشخص شدن ایده های حاضر در چرخه سوم این مرکز شتابدهی از روز شنبه 19 فروردین آغاز شد.


تیم‌های پذیرفته شده در دوره سوم پیش شتابدهی تریگ آپ که پس از چند مرحله ارزیابی و داوری فشرده سرانجام انتخاب شدند، از نوزدهم فروردین ماه 1396 به مدت چهار هفته با حضور در کافه آی تی، روی مدل های کسب وکار و همچنین آماده سازی خود برای ارایه ایده در روز IdeaRing آماده خواهند شد.

دکتر بادی، ودو(vedo)، بلد شو، سامانه هوشمند پایش و مدیریت بیمارستان، نزدیکترین تعمیرکار، خدمات حقوقی اینترنتی، اخذ نوبت اینترنتی، دخل و خرج، ویزپ و سیستم پرداخت توریست 10 (ZPay) تیم پذیرفته شده را تشکیل می‌دهند. هدف از برگزاری دوره پیش‌شتابدهی علاوه بر اینکه تمرینی برای تیم های تاییدشده خواهد بود، راهی برای شناسایی تیم های منتخب به منظور سرمایه گذاری و راه یابی به دوره چهارماهه شتابدهی است.

مرحله پیش شتابدهی چهار هفته به طول می انجامد که در این بازه زمانی، تمامی اعضای تیم ها با حضور حداکثری در محل کافه آی تی مشغول فعالیت برای پیاده سازی ایده های خود می شوند. همچنین در این دوره از کارگاه ها و سایر برنامه هایی که شامل نمایش فیلم های کارآفرینی، نشست ها و دوره های یادگیری می باشد، برای پیشرفت ایده و کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوند

در انتهای دوره پیش شتابدهی از تیم ها انتظار می رود آماده ارایه مدل کسب وکار خود به همراه محصول اولیه‌شان (MVP)  در روز IdeaRing باشند.